Zümrüdüanka Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Zümrüdüanka dizi kıyafetleri… FOX tv nin sevilen dizisi Zümrüdüanka yeni sezonu ile ekranlarda. Dizinin yeni sezonu da bir önceki sezonunda ki gibi oldukça sürükleyici ve heyecanlı ilerliyor. Giyilen kıyafetler de bir o kadar ilgi çekici ve merak konusu olmuş durumda. Zümrüdüanka dizisinin başrol ve yardımcı oyuncuları Serhat ve Zümrüt’ün dizide giydiği kıyafetler ve diğer oyuncuların dizide giydiği kıyafetler çok beğeniliyor ve bizde bu kıyafetleri sizler için araştırmaya karar verdik.

Zümrüdüanka Dizi Kıyafetleri

Zümrüdüanka dizisi başrollerini Ceren Yılmaz ve Alp Navruz paylaşırken kıyafet ve stil tarzlarıyla da en çok sorulan dizi oyuncularından oluyorlar. Zümrüdüanka diğer oyuncularından Sebahat Kumaş, Ayten Uncuoğlu, Selim Bayraktar, Umut Karadağ, Hatice Aslan ve Serhat Özcan’ın da dizide giydiği kıyafetleri sizler için bulup yazımıza ekleyeceğiz.

Zümrüdüanka Zümrüt Ceren Yılmaz’ın Kıyafetleri

Zümrüdüanka dizisi yeni sezon yeni bölüm Zümrüt’ün giydiklerini araştırıp bu başlık altında toplayacağız. Zümrüdüanka dizisi başrol oyuncusu olan Zümrüt rolünde gördüğümüz Ceren Yılmaz dizi kıyafetleri hakkında bulabildiklerimizi paylaşacağız.

Zümürüdüanka Zümrüt’ün giydiği elbise için tıklayın.

Zümrüdüanka dizisi Yeni sezon Kıyafetleri Elbiseleri

Zümrüdüanka dizisinde tüm oyuncuların giydiği kıyafetler oldukça tarz ve modern. Dizide Işık, Cihan, Deniz, Serhat, Zümrüt ve Meliha gibi karakterler çok soruluyor. Zümrüdüanka dizisinde Deniz rolünde gördüğümüz yeni oyuncu Gökçe Eyüpoğlu şık elbise tercihleriyle dikkatleri çekiyor. Biz de bu makalemizde Zümrüdüanka dizisindeki kıyafetler hangi marka, Zümrüdüanka dizi oyuncu kıyafetleri markaları gibi sorulara yanıt arayacağız.

Bizi instagram da takip etmeyi unutmayın. Sorularınızı son postumuzun altına yorum bırakarak sorabilirsiniz.

Önceki İçerikBir Zamanlar Çukurova Dizi Kıyafetleri ve Markaları
Sonraki İçerikMasumlar Apartmanı İnci Kıyafetleri

2 YORUMLAR

  1. […] Zümrüdüanka dizi kıyafetleri… FOX tv nin sevilen dizisi Zümrüdüanka yeni sezonu ile ekranlarda. Dizinin yeni sezonu da bir önceki sezonunda ki gibi oldukça sürükleyici ve heyecanlı ilerliyor. Giyilen kıyafetler de bir o kadar ilgi çekici ve merak konusu olmuş durumda. Zümrüdüanka dizisinin başrol ve yardımcı oyuncuları Serhat ve Zümrüt’ün dizide giydiği kıyafetler ve diğer oyuncuların dizide giydiği kıyafetler çok beğeniliyor ve bizde bu kıyafetleri sizler için araştırmaya karar verdik. […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz