Yasak Elma 77. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma dizisi 77. bölümü ile 21 Haziran Pazartesi günü ekrana geldi. Bu bölümün en eğlenceli sahnelerinden biri kız isteme sahnesiydi. Yasak Elma Lila yı babasından istemeye gelen Yasak Elma Ender ve ailesi tuzlu kahve konusunda epey zorluk yaşadı. Bu sahnede kullanılan kahve fincanları ve sunum ürünleri de epey dikkat çekti. Sizler için kahve fincanlarının marka bilgisine ulaştık, aşağıdaki görsellerden ürüne ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma Ender kıyafetleri bu bölümde de oldukça dikkat çekiciydi. Bulabildiğimiz ürünleri yazımıza sürekli ekliyor olacağız. Yasak Elma Şahika kıyafetleri ve Yasak Elma Yıldız kıyafetleri de yazılarımızda devamlı bulunan içeriklerden bazıları. Yasak Elma Ender kıyafetleri nin yanı sıra diğer kadın oyuncuların stillerini de yazılarımızda inceliyor olacağız. Yasak Elma Yıldız kıyafetleri bu bölümde de oldukça güzel kombinlerden ve özellikle elbiselerden oluşuyordu. Yasak Elma Şahika kıyafetleri arasından en dikkat çekici olan ise kız isteme sahnesinde giydiği siyah tasarım elbiseydi. Züleyha Kuru tasarımı olan bu model Nesrin Cevadzade ye oldukça yakışmıştı.

Yasak Elma Ender Kıyafetleri

Yasak Elma Ender takım Bianco E Nero,  yelek 840 tl, pantolon 620 tl

Yasak Elma Yıldız Kıyafetleri

Yasak Elma Yıldız siyah işlemeli elbise Nakısh Couture Collection

Yasak Elma Şahika Kıyafetleri

Yasak Elma Şahika beyaz elbise Love On Friday 650 tl, incelemek için tıklayın.

Yasak Elma dizisi 77. bölümdeki kız isteme sahnesinde kullanılan fincan takımları oldukça şık fincanlardı. Yasak Elma dizisinde kullanılan fincan ı sizler için araştırıp bulduk ve o fincana benzer modelleri de yanlarına ekledik. Özel günlerde ya da günlük kullanımda tercih edebileceğiniz Yasak Elma fincan takımı tarzındaki fincanlara bakmak için aşağıdaki görsellere tıklayabilirsiniz.

Yasak Elma Şahika ‘ nın kız isteme sahnesinde Türk kahvesi sunulduğunda espresso yok muydu demesi oldukça komik ve eğlenceli bir sahneydi. Tam onu derkenki görüntüsü de aşağıdaki görseldeki gibiydi 🙂

Yasak Elma Kız İsteme Fincanları

Yasak Elma fincan takımı için tıklayın.

Yasak Elma kız isteme sahnesinde kullanılan fincanlar ve benzer modellere bakmak için tıklayın.

Yasak Elma dizisinde Zehra nın kullandığı nevresim takımı da oldukça renkli ve güzel bir modeldi. Yasak Elma Zehra nevresim takımı nı da bulduk aşağıdaki görsele tıklayarak ürüne ulaşabilirsiniz.

Yasak Elma Zehra Nevresim Takımı

Yasak Elma Zehra nevresim takımı Cotton Box incelemek için tıklayın.

Yasak Elma 77. bölüme ait kıyafet ve ürün bilgilerine ulaştıkça yazımıza ekliyor olacağız. Sitemizi ve instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir