Türkiye’den Yurtdışına Nasıl Alışveriş Yapılır? Yollando.com Kullanımı

Bu yazımızda sıkça sorulan bir soruya değinmek istedik. Yurtdışında yaşayan takipçilerimiz ve kullanıcılarımız Türkiye’deki e-ticaret sitelerinden beğendikleri ürünleri almak istiyor fakat bu e-ticaret siteleri malesef yurtdışına gönderim yapamıyor. Döviz kurunun yüksek olması sebebiyle yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız Trendyol, Boyner gibi markalardan avantajlı şekilde alışveriş yapmak istiyor. Yaşanan bu sorunu çözen bir girişim bulduk ve uzun araştırmalarımızın sonucunda bu girişimin güvenilir olduğuna karar verdik ve bu sorunu yaşayan takipçilerimiz için bu girişimi tanıtma kararı aldık.

[toc]

Türkiyeden Alışveriş Yapma Sitesi

Türkiye’den adres göstererek alışveriş yapmak

Sitenin adı Yollando. Kısaca anlatmak gerekirse, Yollando’ya üye oluyorsunuz. Size e-ticaret sitelerinde kullanabileceğiniz bir adres veriyor. Bu adrese gelecek şekilde alışverişlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Ve Yollando ekibi ürünü teslim alıp kontrol ettikten sonra size uluslar arası kargo şirketleri aracılığı ile gönderinizi evinize gönderiyor. Oluşan kargo ücretini ödüyorsunuz ve ürününüzü bir kaç hafta içerisinde teslim alıyorsunuz.

Yollando nasıl kullanılır?

Yollando’yu kullanmanın farklı yolları var.

Birinci yöntem:

  • Yollando hesabı oluşturun
  • Yollando’nun size verdiği adresi alın
  • Trendyol gibi e-ticaret sitelerinden bu adrese sipariş verin, veya toplu siparişler verin. Hepsini birleştirip size tek seferde indirimli göndersinler.

İkinci yöntem:

  • Yollando hesabı oluşturun
  • E-ticaret sitelerine üye olmak istemiyorsanız. “Benim için al” özelliği mevcut. Satın almak istediğiniz ürünün linkini atıyorsunuz. Yollando bakiyenizde o ürünü karşılayacak tutar varsa sizin için o ürünü satın alıyorlar. Ve ürünü teslim aldıktan sonra size ürünü kargoluyorlar.

Not: Eğer Türkiye’den sıklıkla alışveriş yapmayı düşünüyor ve bu yöntemi sık kullanacağını düşünüyorsanız premium üyelik almanızı öneririz. Premium üyelik avantajları:

  1. Kargo ücretlerinde %20 indirim.
  2. Daha uzun süre ücretsiz depolama.
  3. Sınırsız teslimat adresi.

 

Yollando Kayıt Ol : https://www.yollando.com/en/register

Önceki İçerikFriends Dizi Kıyafetleri ve Markaları
Sonraki İçerikAşk Mantık İntikam Dizi Kıyafetleri ve Markaları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz