Türkan Hanımın Konağı Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Türkan Hanımın Konağı dizi kıyafetleri incelemesi

Türkan Hanımın Konağı Dizi Kıyafetleri

Bu yazımızda TRT 1 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Türkan Hanımın Konağı dizisinde giyilen dizi kıyafetlerini inceleyeceğiz. Oyuncu kadrosunda; Arzu Yanardağ, Mürşit Ağa Bağ, Ayşen İnci, Buket Dereoğlu gibi usta oyuncuların yanı sıra birçok genç yeteneğinde yer aldığı Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde giyilen kıyafetler ve dizi kıyafet sponsorları da merak konusu oldu.

Türkan Hanımın Konağı dizisinde İdil’ in gömleği Pearl Laud
Alternatif gömlek ve klasik kadın takımları için tıklayın.

Türkan Hanımın Konağı dizisinin konusu

Türkan Hanımın Konağında geleneksel aile yapısı ve aile dayanışmasının işlendiği dizide her hafta örnek bir konu işleniyor ve geleneklerimizin mirası ile Türkan Hanım, hem konağındaki büyük ailesine hem de ekran başındaki izleyicilere yol gösteriyor.

Türkan Hanımın Konağı Rabia Kıyafetleri

Türkan Hanımın Konağı dizisinde Rabia karakterinin dizide giydiği elbise, gömlek ve kıyafetler gibi dizi kıyafetleri şu an dizide en merak edilen oyuncu kıyafetleri arasında geliyor. Biz de bu yazımızda Türkan Hanımın Konağı dizisi Rabia karakterinin dizide giydiği tişört, aksesuar, kıyafet, elbise, takı, etek, çanta ve ayakkabıları gibi tüm ürünleri sizler için bulup makalemize ekleyeceğiz.

Yeni bölümler yayınlandıkça ve yeni içeriklere ulaştıkça yazımızı güncelleyerek daha fazla Türkan Hanımın Konağı dizisinde giyilen dizi kıyafetlerini yazımıza ekleyeceğiz. Anında yeni bilgiye ulaşmak için bizi instagram’da takip edebilirsiniz.

Önceki İçerikDoğduğun Ev Kaderindir 22. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Sonraki İçerikTövbeler Olsun Dizi Kıyafetleri ve Markaları

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz