Tulumlar Hangi Ayakkabılar ile Giyilir?

Tek adımda eksiksiz bir kıyafet oluşturan büyülü bir giysi parçası. Evet, tulum olarak bilinen bu tek parçalık kurtarıcıdan bahsediyoruz. Ama bu mistik kıyafetle hangi ayakkabılar giyilir? Bu sezon tulumlarla giyebileceğiniz mükemmel ayakkabılarla ilgili tüm fikirleri yazımıza ekledik.

Tulum Nedir?

Tulum, bir alt ve bir üst kısmı tek parça halinde birleştiren tek bir giysidir. Ama neden tulum deniyor? Orijinal tulum, aslında uçaklardan atlayan paraşütçüler ve paraşütçüler için koruyucu bir giysiydi. Daha sonra pilotlar ve profesyonel sürücüler için uyarlandı ve daha sonra her yerde pistlerde ve dolaplarda görülen şık parçalara dönüştürüldü. Şimdi bir sonraki partinizde anlatacağınız eğlenceli bir moda gerçeğiniz var. Bize daha sonra teşekkür edebilirsin.

Tulumlar Hangi Ayakkabılar ile Giyilir?

En sevdiğiniz ayakkabıların hepsini geniş bacaklı tulumlarla giyebilirsiniz. Sivri veya kare burunlu ayakkabılardan kalın spor ayakkabılara ve ayak bileği botlarına kadar en sevdiğiniz ayakkabı stilleri geniş bacak silüetleriyle uyum sağlar. Bir tulumun üst ve alt kısmının bir arada olması, tulumlarla hangi ayakkabıları giyeceğiniz konusunda seçiminizi değiştirmeniz gerektiği anlamına gelmez. Altlarınızla giydiğiniz ayakkabılar genellikle bir tulumla iyi bir şekilde eşleşecek ve geniş bacaklı alt seçeneklerinizle salladığınız ayakkabı seçenekleri, geniş bacaklı tulumlarınızla muhtemelen en iyi stil arkadaşları olacaktır. Pantolonunuzun altından dışarı fırlayan renkli bir ayakkabıdan, bacaklarınızı maksimuma uzatacağınız kesin bir ifade platformuna, hem sabit hem de geniş bacak silüetler için ideal ayakkabılarınızı ekleyin. İdeal bir görünüm elde edeceksiniz.

Kapalı ve Yağışlı Havalarda Tulumlarla Hangi Ayakkabılar Giyilir ?

Tulumlar sadece sıcak günler için değildir. Çok yönlüdürler, hızlı bir şekilde rahat bir görünüme dönüşebilir, en sevdiğiniz ayakkabılarla birlikte canlı havalarda giyebilirler. Botlardan terliklere, tulumlarla giyecek ayakkabı ararken tüm kapalı burunlu ayakkabı seçenekleriniz harika görünecek. Arkadaşlarınızla sosyal açıdan uzak bir akşam yemeği için geniş bacaklı bir tulum ve dokulu ceketle nötr bir çift patik yapın. Tulumunu işe mi götürüyorsun? Masanızda şık bir iş günü için uzun bir blazer üzerine bir çift baskılı blok topuklu giyin. Şehri soğuk bir günde mi keşfetmek istiyorsunuz? Rahat ama modaya uygun bir gezi için tulumunuzu ekose bir gömlek ve 80’ler kort spor ayakkabısı ile giyin.

Siyah Tulum ile Hangi Renk Ayakkabı Giyilir?

Her monokromatik toplulukta olduğu gibi, siyah bir tulum, oluşturmak istediğiniz herhangi bir görünümü oluşturmak için mükemmel bir temel sağlar. Tulumlarla hangi ayakkabıların giyileceğine karar verirken, en sevdiğiniz siyah tulumunuza eşlik edecek yanlış ayakkabı seçimi yoktur. Stil resmini yine de istediğiniz şekilde boyayın. Modern bir bakış açısı için, deve kuşaklı hırka ile beyaz bir çift patik ekleyin. Rahat bir görünüm için, asla modası geçmeyecek klasik bir görünüm için denenmiş ve gerçek daire çiftinizle siyah tulumunuzu giyin. Ayakkabı dünyası, ayakkabılarınızı siyah bir tulumla eşleştirmeye geldiğinde gerçekten sizindir.

Tulum ile Sneaker giyilir mi?

Evet! Tulum ile spor ayakkabı giyebilirsiniz. Evde geçirdiğimiz zamanın artmasıyla birlikte, spor ayakkabıları hızlı işler yapmak ve biraz temiz havaya ihtiyaç duyduğunuzda kullanırsınız. Rahat örgüler ve rahat denim ile tasarlanan tulumlarla giyebileceğiniz mükemmel ayakkabılar favori ayakkabılarınızdır. Jean tulumdan sweatshirt’e kadar birçok yeni tulum seçeneği, ilkbahar için trend olan kalın ve sofistike spor ayakkabılar için ideal bir eştir. Yeni ayakkabılarınızı sergilemek ister misiniz? Eğitmenlerinizi sergilemek ve şık bir atletizm havası yaratmak için tulumunuzu sarın.

Tulumla topuklu bot giyilir mi?

Kesinlikle bir tulumla topuklu botları giyebilirsiniz. Aerodinamik bir görünüm oluşturmak için tulumlarla hangi ayakkabıların giyileceğine karar verirken patik tercih edin. Ayak bileği botları, elde etmeye çalıştığınız görünüme bağlı olarak herhangi bir tulum silueti ile iyi bir şekilde eşleşecektir. Ayak bileği botunu odak noktası yapmak ister misiniz? Onları kırpılmış bir tulumla eşleştirin. Gün boyunca sallamak istediğiniz nötr bir çiftiniz mi var? Patikleri desenli veya koyu renkli geniş bacaklı bir tulum için destekleyici döküm yapın.

Önceki İçerikÖzel Günler için En Güzel Elbise Modelleri ve Önerileri
Sonraki İçerikDoğduğun Ev Kaderindir Dizi Yorumları – Seyirci Yorumu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz