Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor Dizi Oyuncuları ve Konusu

Star TV ‘ de ilk bölümü yayınlanan ve oldukça güzel bir izlenme oranı yakalayan Sol Yanım dizisi konusu ve oyuncuları gibi konularla oldukça merak ediliyor. Dizi yeni sezonda oldukça ses getirecek bir yapıma benziyor. Başrollerinde tanınan isimlerin yer aldığı dizide entrika ve aşk dolu senaryo izleyenler tarafından oldukçe beğenildi ve merak edilmeye başlandı. Bu yazımızda, Sol Yanım konusu nedir, oyuncuları kimler? Sol Yanım nerede çekiliyor? gibi sorulara cevap arayacağız.

Sol Yanım dizisi konusu oldukça sürükleyici. Konusu; genç aşıklar Selim ve Serra’nın etrafında gerçekleşen aşk ve entrikalarla dolu bir hikaye. Genellikle entrikalarla geçen hikayesiyle özellikle genç izleyiciyi şimdiden yakalamayı başarmış durumda. Ayrıca daha çok genç oyunculara yer verildiği be bir okul ortamında geçen arkadaşlığı konu alan bir dizi olduğu için kıyafetlerde oldukça şık ve çok güncel. Sol Yanım dizi kıyafetleri ile ilgili bulabildiğimiz içerikleri her hafta siz değerli okurlarımızın beğenisine sunacağız.

SOL YANIM KONUSU NEDİR, OYUNCULARI KİMLER? SOL YANIM NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranlara yeni bir dizi dahil oluyor. Bu akşam Star Tv’de yayın hayatına merhaba diyecek olan Sol Yanım konusundaki entrika, aşk ve sırlarla dolu hikayesiyle izleyenlerini şimdiden heyecanlandırmayı başardı. İşte dizinin oyuncuları ve hakkında merak edilen tüm detaylar…

SOL YANIM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sol Yanım dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizide BKM stüdyoları kullanılmaktadır.

Sol Yanım Dizisi Oyuncuları

Özge Yağız (Serra)

Tolga Mendi (Selim)

Cemre Baysel (Biricik)

Emre Bey (Burak)

Defne Samyeli (Asena)

Cansel Elçin (İhsan)

Taner Rumeli (Onur)

Esra Bazen Bilgin (Nilgün)

Deniz Barut (Nil)

Seda Akman (İdil)

Benian Dönmez (Binnaz)

Feyza Civelek (Nazlım)

Tuğçe Açıkgöz (Zeynep)

Ecem Atalay (Eda)

Emre Dinler (Barbar)

Oktay Çubuk (Ali)

Aleyna Şen (Hülya)

Önceki İçerikSefirin Kızı 30. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Sonraki İçerikMenajerimi Ara Beren Kıyafetleri

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz