Seni Çok Bekledim Dizisinin Konusu Özeti Hikayesi Nedir

Star TV ekranlarında birinci bölümü ile ekranlara gelen, yönetmenliğini Şahin Altun’un üstlendiği Seni Çok Bekledim dizisinin konusu ve senaryosu izleyiciler tarafından çok beğenildi. İlk bölümü ile ekranlara gelen dizinin başrollerini ise İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz paylaşıyor. Biz de sizler için Seni Çok Bekledim dizisinin konusu hikayesi nedir? sorusuna cevap arayarak sizleri bilgilendirmek istedik.

Seni Çok Bekledim Dizisinin Konusu Ne?

Haftaiçi her Cuma günü Star TV kanalında yeni bölümü yayınlanacak olan dizinin konusu dikkat çekti. Daha çok dram kategorisine giren Seni Çok Bekledim dizisinin konusu planla olmayan ve bir anda gelişen aşkın gerçekliğini ele almaktadır. Özellikle daha ilk bölümden izleyici ile arasında duygusal bağ kurmayı başaran dizide giyilen kıyafetleri de sizler için düzenli olarak paylaşıyoruz ve sitemizde yayınlıyoruz. Göz atmanızı öneririz.

Seni Çok Bekledim Dizisinin Hikayesi Nedir?

Dizinin başrolleri İrem Helvacıoğlu ve başarılı bir oyuncu olan Özcan Deniz dizide partner olarak yer alacak. Dizinin hikayesi ise İrem Helvacıoğlu’nun canlandırdığı Ayliz ile Özcan Deniz’in canlandırdığı Kadir’in yaşayacakları ile ilgilidir.

Seni Çok Bekledim Dizisi Özeti

İstanbul Beykoz’da çekimleri yapılan Seni Çok Bekledim dizisi konu olarak Kadir ve Ayliz karakterinin yaşadıkları aşk ve hayat hikayesini anlatıyor. Kadir ve Ayliz tek başına ailesi olmadan bir hayat kurmuştur ve bu hayatlarında gayet başarılı ve sorunsuz bir şekilde yetişmişlerdir. Tek farkları ise Kadir’in ailesinden uzak yaşamasıdır.  Ayliz’in farkı ise babasız büyümüş olması oluyor. Dizinin özeti ise bu iki başrol karakterinin aşkı ve tesadüfleri üzerine olacaktır.

Seni Çok Bekledim dizisinin konusu hikayesi nedir? sorularına yanıt aramaya çalıştık umarım faydalı olmuştur. Ayrıca sitemizde tüm dizilere ait giyilen kıyafetleri paylaşıyoruz. Sitemize göz atmanızı öneririz. Bir örnek olarak bu diziye ait bir kaç görsel paylaşmak istedik.

Seni Çok Bekledim dizisinde giyilen kıyafetler

Seni Çok Bekledim dizisinin ilk bölümünde Ayliz’in giydiği elbise markası Yargıcı. Beyaz rengi tükenmiş. Yeşil rengini incelemek için tablodaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

[stablelist img=”https://kimnegiydi.com/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot_2-28.png” title=”Ayliz Elbise” client=”1″ age=”1″ url=”https://ty.gl/vwpdgl2rq”]

  • Marka : Yargıcı
  • Fiyat : 240 TL
  • Nil Yeşili V Yaka Uzun Elbise

[/stablelist]

Seni Çok Bekledim İrem Helvacıoğlu’nun giydiği elbise markası Urban Muse

[stablelist img=”https://kimnegiydi.com/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot_3-27.png” title=”Ayliz Elbise” client=”1″ age=”1″ url=”https://ty.gl/vwpdgl2rq”]

  • Marka : Urban Muse
  • Fiyat : 329,90 TL
  • Mavi Kemerli Denim Elbise

[/stablelist]

Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz in giydiği krem rengi kısa hırka markası Zara fakat ürün tükendiği için tasarımın çok benzerini yapan bir marka bulduk. Vatkalı markasının bu benzer ürününü ekledik.

[stablelist img=”https://kimnegiydi.com/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot_3-10.png” title=”Ayliz Hırka” client=”1″ age=”1″ url=”https://ty.gl/vwpdgl2rq”]

  • Marka : Vatkalı
  • Fiyat : 229,99 TL
  • Gömlek Yaka Örme Hırka

[/stablelist]

Tüm Seni Çok Bekledim kıyafetlerini incelemek için tıklayın. https://kimnegiydi.com/seni-cok-bekledim-dizi-kiyafetleri-ve-markalari/

Bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.

Önceki İçerikMaraşlı Dizisi Konusu Oyuncuları Kadrosu Karakterleri
Sonraki İçerikSeni Çok Bekledim Dizisi Oyuncuları Karakterleri Oyuncu Kadrosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz