Sen Çal Kapımı Eda Yüzük Hangi Marka

Bu yazımızda dün akşam yayınlanan ve oldukça beğeni toplayan Sen Çal Kapımı 2. bölüme ait dizi kıyafetleri ve dizide kullanılan kombin önerileri ile karşınızdayız. Serkan Bolat karakteri dün Eda’ya nişan için oldukça büyük bir çiçek desenli pırlanta yüzük taktı ve oldukça şık duran bu çiçek motifli pırlanta yüzük bir çok kişi tarafından sorulmaya başlandı. Sen Çal Kapımı Hande Erçel’in giydiği kıyafetlere de göz atmak isterseniz diğer Sen Çal Kapımı Dizi Kıyafetleri makalelerimize göz atabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Eda karakterinin giydikleri dizide en çok merak edilen kıyafetler arasında bu yüzden sitemizde Sen Çal Kapımı Eda kıyafetlerine ağırlık vermekteyiz. Sizler de merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yorum bölümünden ulaştırabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Hande Erçel’in Çiçek Motifli Yüzüğü Hangi Marka?

Sen Çal Kapımı Eda nın nişan için taktığı yüzüğün markası TopHills

Uygun fiyatlı alternatifleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı 2. Bölüm dizi kıyafetlerine dair yeni marka bilgilerine ulaştıkça yazımız güncellenecektir. Sen Çal Kapımı Eda kıyafetleri ve Sen Çal Kapımı dizisindeki diğer oyuncuların kıyafet bilgileri için araştırmalarımız sürmektedir. Siz de merak ettiğiniz ya da markasını bildiğiniz ürünleri bize yorum bölümünden ya da instagram sayfamız üzerinden ulaştırabilirsiniz.

 

 

 

 

Önceki İçerikBay Yanlış Ezgi Kolye ve Takıları Hangi Marka ?
Sonraki İçerikBay Yanlış 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz