Sen Çal Kapımı Eda Kolye Hangi Marka

Fox Tv’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı tüm heyecanıyla devam ediyor. Sen Çal Kapımı dizisinin bu haftaki yeni bölümünde Eda ve Serkan’ın nişan töreni oldukça merak uyandırdı. Serkan dizide Eda’ya nişan hediyesi olarak çok şık bir kolye taktı. Edanın kolyesi geçen bölümdeki yüzüğü kadar ilgi çekecek gibi görünüyor. Sen Çal Kapımı Edanın kolyesi dizinin sponsor markalarından biri olan Tophills ‘ e ait. Edanın kolyesi pırlantanın nano teknoloji ile laboratuvarda asimile edilmiş en mükemmel hali olarak karşımıza çıkıyor. Edanın kolyesinin fiyatı 6.990.00 tl. Sen Çal Kapımı Edanın kolyesi için sizlere alternatif ürünlerden oluşan bir koleksiyon da hazırladık, uygun fiyatlı alternatiflerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Hande Erçel Kolye Hangi Marka?

Sen Çal Kapımı Edanın kolyesi Tophills fiyatı 6.990.00 tl, alternatifleri için tıklayın.

Tophills marka kolyeyi incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Eda oldukça mütevazi bir hayat sürerken birdenbire kendini farklı bir dünyanın ve insanların arasında buldu. Sen Çal Kapımı Serkan’ın annesi Eda’yı zorlayan davranışlarda bulunsa da Eda Serkan’a verdiği sözden vazgeçecek gibi görünmüyor. Sen Çal Kapımı 4. bölümde kullanılan kıyafetlerin marka bilgilerini paylaştığımız yazımıza da göz atabilir, merak ettiğiniz ürünleri bize mesaj yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Edanın Küpeleri Hangi Marka?

Sen Çal Kapımı Edanın küpeleri Tophills 1290 tl, alternatifleri için tıklayın.

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça yazılarımız güncellenmektedir. Diziler, ünlüler ve bloggerlara ait kıyafet marka paylaşımlarımız için bizi instagram hesabımızdan da takip etmeyi unutmayın.

 

 

 

Önceki İçerikBay Yanlış Dizisindeki Tablolar Hangi Marka
Sonraki İçerikSen Çal Kapımı 3. Bölüm Dizi Kıyafetleri

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz