Seksenler Dizisi Oyuncu Kadrosu Yeni Oyuncular Kimler? (2021)

TRT1 kanalının çok sevilen ve uzun bir süredir yayınlanan nostaljik dizisi Seksenler dizisi yeni bölümleriyle hafta içi her gün 17.00’da seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Yapımını Mint yapımın üstlendiği dizi yeni bölümde de birbirinden usta ve sürpriz isimlerle karşımıza çıkacak. Dizinin güncel yeni bölümleri 2021-2022 yeni sezonunda da TRT1 de her gün saat 17.00’da olarak günlük olarak yayınlanmaya devam edecek.

Geçmiş bölümlerde ve geçtiğimiz sezonda da TRT1 ‘ de yayınlanan dizi Seksenler dizisi Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden birisi haline gelmişti. Fakat ratingleri düşmüş ve erken final yaparak veda etmek zorunda kalmıştı, buna etken olarak Komiser Rıza , Ergun Plak gibi karakterlerin diziden ayrılmasının da etkisi olduğunu söyleniyor.80’li yılları en güzel şekilde bizlere aktaran Seksenler dizisi yeniden yayınlandığı için izleyici çok memnun durumda. Ayrıca Ergun Plak karakterine hayat veren Serhat Kılıç Star tv’deki dizisi Söz dizisinin final yapması ile Seksenler dizisine katılacağını duyurdu. Komiser Rıza karakterine hayat veren Onur Dilber de yeni sezonda Seksenler dizisine katılacağını duyurdu.

Seksenler Dizisi 2021-2022 sezonu oyuncuları kimler?

Birol Güven’in yapımcılığını üstlendiği dizinin yeni sezonu başladı. Ergun Plak ve Komiser Rıza gibi dizinin sevilen oyuncularının da kadroya dahil olup dizide yeniden buluşacağı Seksenler kadrosu oldukça başarılı ve usta isimlerden oluşuyor. 2020-2021 yeni sezon süresince hafta içi her gün eklanlarda izleyici ile buluşacak olan Seksenler dizisine yeni oyuncular da katılacak. İşte 2021-2022 Sezonunda Seksenler dizisinin yeni oyuncuları:

Seksenler Yeni Oyuncu Ecmel İs

Seksenler dizisi kadrosuna 2021 yeni sezonunda katılan Ecmel İs izleyicilerin beğendiği bir isim olma yolunda ilerliyor. Mahalle sıcaklığı ve insanların samimiyetini yansıtan Seksenler dizisinde yeni bir oyuncu olarak diziye giren Ecmel İs izleyici tarafından kısa sürede çok sevildi. Ecmel İs 1987 Aydın doğumludur. Eğitim durumu ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Tiyatro oyuncusudur.

Ecmel İs İnstagram hesabı var mı? instagram adresi ne ?

https://www.instagram.com/ecmelis/

Seksenler Dizisi Oyuncu Kadrosu – Mevcut Oyuncular

Seksenler Fehmi Kimdir? Rasim Öztekin

Seksenler dizisinin babası olan, evine çocuklarına ailesine çok düşkün. Ağır başlı bir baba olan Fehmi Baba karakterine Rasim Öztekin hayat veriyor. Fehmi karakterine hayat veren Rasim Öztekin rolünü yaparken gerçek hayatta da bu role çok benzer davranışlar sergilediğini düşündüğü dayısını taklit ettiğini söylüyor. Rasim Öztekin 1959 yılında İstanbul’da doğdu. Bir çok dizi ve filmde rol alan deneyimli oyuncu aynı zamanda Büşra Pekin’in gerçek hayatta babasıdır. En çok izlenen projelerinden birisi Gora olmuştur. Cem yılmaz ile birlikte rol aldığı filmde yemekhane de çalışan Bob Marley Faruk’u canlandırmıştır. Seksenler dizisinde Fehmi , icat çıkartma lafı ile bilinir ve çok sevilir.

Seksenler Rukiye Kimdir? Özlem Türkad

Özlem Türkad Kimdir sorusuna gelecek olursak, İstanbul doğumlu olan deneyimli oyuncu 10 Ağustos 1971 tarihinde doğmuştur. Oyunculuk eğitimini aldığı Müjdat Gezen Sanat Merkezinde yeteneklerini kazanmıştır. İstanbul Şehir Tiyatroları’nda oldukça uzun süre tiyatroculuk yapan Özlem Türkad 2012 senesinde TRT1 in fenomen dizisi “Seksenler” dizisinde Fehmi’nin eşi Rukiye karakterine hayat vermesi için tercih edilmiştir ve bizce bu role en çok yakışan oyuncu kendisidir. Yufka yürekli, yumuşak kalpli evin annesi rolünde olan Rukiye sevecen ve temiz kalplidir.

Seksenler Ahmet Kimdir? Şoray Uzun

Seksenlerl dizisinde Ahmet rolünü canlandıran Şoray Uzun dizide Gülten karakteri ile evli. Hareketli ve çalışkan bir yapıya sahip olan Ahmet , eşine çok sadık. Şoray Uzun’u geçmiş projelerinden de aslında yakından tanıyoruz. Bir dönem Kanal7’de Şoray Uzun yolda isimli programı yapan Şoray Uzun Bulgaristan doğumludur. Doğum tarihi 1968’tir. 1972 yılında Adana’ya göç eden aile İstanbul’a yerleştikten sonra oyunculuk yapmaya başlayan Şoray Uzun’un macerası TRT1 ekranlarına kadar ulaşmıştır. Şoray Uzun Seksenler dizisinde Ahmet karakteri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Seksenler Gülden Kimdir? Ayşe Tolga

Seksenler dizisinde Gülden olarak gördüğümüz Ayşe Tolga 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik bölümü mezunu olan Ayşe Tolga çeşitli sunuculuk ve yapımcılık tecrübelerinden sonra Şehnaz Tango dizisi ile oyunculuk kariyerine başkadı. Yetenekli oyuncu şu an Seksenler dizisinde Ahmet’in eşi Gülden karakterini canlandırmaktadır. Ayrıca YouTube kanalı olan Ayşe Tolga takipçileri ile faydalı bilgiler paylaşmaktadır.

“Seksenler dizisinde Nazlı karakteri diziden ayrıldığı için makalemizden bilgisi silinmiştir.”

Seksenler Çağatay Kimdir? İlker Ayrık

Seksenler dizisinde Çağatay karakterine hayat veren İlker Ayrık 16 Ekim 1979 tarihinde Balıkesir’de doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro bölümünden mezun olan başarılı oyuncu bir çok dizi ve film projesinde rol almıştır. İlker Ayrık şu anda Fox TV programları olan Ben bilmem Eşim bilir programı ve Yaparsın Aşkım programı ile ekranlara geliyor. Çağatay karakterine hayat veren İlker Ayrık şu an Fox tv programı olan Yaparsın Aşkım programını hazırladığı için diziye geç katılacak.

Dizilerde giyilen kıyafetleri incelemek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Daha fazla içerik için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.

Önceki İçerikÇağla İle Yeni Bir Gün – Çağla Şıkel Kıyafetleri
Sonraki İçerikSefirin Kızı Tuba Büyüküstün (Mavi) Kıyafetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz