Hükümsüz Dizi Kıyafetleri ve Markaları

1 Ocaktan itibaren yayın hayatına başlayan EXXEN dijital platformunun dizilerinden biriside Hükümsüz. Başrolleri ve diğer oyuncularıyla ilk bölümünden itibaren büyük merak ve heyecan toplayan dizinin oyuncu kadrosunda Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy, Mehmet Ulay, Ruhsal Öcal, İsmail Hacıoğlu, Şebnem Doğruer, Pınar Bibin gibi isimleri barındıran dizi oldukça beğenileceğe benziyor.

Hükümsüz Dizi Konusu

Hükümsüz, katledilen hayallerin hikayesini ele alan bir dizi olacak. Esma babasının hukuk bürosunun ikinci patronu olan güzel, hırslı ve güçlü bir kadındır. Filiz ise inatçı ama kırılgan bir avukat adayı… Bir cinayet bu iki farklı kadının yollarını kesiştirecek. Peki ama nasıl?

Hükümsüz Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Bu yazımızda sizler için bulabildiğimiz Hükümsüz dizisi oyuncularının dizide giydiği tüm dizi kıyafetlerini bulmaya çalışacağız.

Hükümsüz Esma Kıyafetleri

Hükümsüz dizisinde Esma nın giydiği trençkot Mavi

[stablelist img=”https://kimnegiydi.com/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot_2-2.png” title=”Esma Trençkot” client=”1″ age=”1″ url=”https://ty.gl/8u0navo”]

  • Marka : Mavi
  • Fiyat : 179,99 TL
  • Trençkot

[/stablelist]

Dizinin yeni bölümleri yayınlandıkça makalemizi güncelleyeceğiz.

Daha hızlı ve daha çok içerik için bizi instagramda takip etmeyi unutmayın.

Bulduğumuz yeni içerikleri anlık olarak instagram ve telegram’da paylaşıyoruz. Bizi instagram’dan ve telegram’dan takip etmeyi unutmayın.

 

Önceki İçerikHercai Dizi Kıyafetleri ve Markaları
Sonraki İçerikÇukur Dizi Kıyafetleri ve Markaları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz