Gönül Dağı Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Bu makalemizde Gönül Dağı Dizi Kıyafetleri ve Gönül Dağı Dizisinde giyilen kıyafetlerin marka model fiyat bilgilerini paylaşacağız. Gönül Dağı dizisinde giyilen kıyafetler giydikleri elbiseler izleyiciler tarafından soruluyor. Gönül Dağı dizisindeki kıyafetleri sizlere bu başlık altında ileteceğiz. TRT1 ekranlarında yayınlanan ve birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı yapım olan Gönül Dağı dizisinde hem kadın oyuncular Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya erkek oyuncular Berk Atan, Ferdi Sancar’ın giydikleri dizi kıyafetleri oldukça beğenildiği için burada sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Gönül Dağı Dizisi Oyuncuların Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı dizisinde yer alan oyuncular Gülsim Ali İlhan, Berk Atan, Ecem Özkaya, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan,Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar,  Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün yer almakta. Anadolu’nun hikayelerinden kesitler olan dizinin konusu Anadolu insanı olan Gönül Dağı dizisinde giyilen dizi kıyafetleri de genel olarak anadolu insanını yansıtacaktır. Diğer dizilerdeki ışıltılı yaşantılar gibi olmayan Gönül Dağı dizisinde bu sebeple gece elbiseleri mini midi elbise gibi ürünler görmüyoruz.

Gönül Dağı dizisinde giyilen bu kabanın stokları tükenmiş. Alternatiflerini görmek için tıklayın.

Daha çok Gönül Dağı dizi kıyafetlerini buldukça makalemize ekleyeceğiz.

Bulunmasını istediğiniz dizi kıyafetleri için instagram hesabımızda son paylaşılan gönderinin altına yorum yaparak sorularınızı iletebilirsiniz. Yoğunluktan dolayı DM ve Mail cevaplayamayabiliyoruz.

 

Önceki İçerikDoğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Sonraki İçerikBir Zamanlar Çukurova Dizi Kıyafetleri ve Markaları

13 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz