Dünya Hali Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Bu yazımızda Dünya Hali Dizi Kıyafetleri ve Dünya Hali dizi oyuncu kıyafetleri elbiseleri, kullanılan tüm dizi kıyafet sponsorları ürünleri hakkında fiyat ve marka bilgisini paylaşacağız. TRT 1 kanalında 28 Temmuz Çarşamba akşamı izleyici ile buluşan Dünya Hali dizisinin oyuncu kadrosu ve dizide giyilen kıyafetler oldukça ilgi çekti.  Bizde bu yazımızda Dünya Hali dizisinde giyilen dizi oyuncu kıyafetleri, Dünya Hali kıyafetleri hangi marka gibi sorulara yanıt arayıp bulabildiğimiz ürünleri burada ve @kimnegiydicom instagram sayfamızda paylaşacağız.

Dünya Hali Dizi Kıyafetleri ve Markaları

TRT1 in yeni dizisi olan Dünya Hali dizisinde başrol olarak gözümüze çarpan isim Kıvılcım olarak gördüğümüz Pelin Albay Kıyafetleri seyirciler tarafından oldukça beğenilmiş durumda. Biz de Dünya Hali Kıvılcım Kıyafetleri ve diğer tüm oyunculara ait kıyafetleri bularak yazımıza ekleyeceğiz.

Dünya Hali dizisine ait kıyafetleri araştırmaya devam ediyoruz. Diğer dizilere ait kıyafetleri incelemek için anasayfamızı ve instagram adresimizi ziyaret edebilirsiniz

Önceki İçerikDemet Özdemirin instagramda giydiği kıyafetlerin markaları
Sonraki İçerikMelisa Döngel Kıyafetleri ve Markaları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz