Bay Yanlış Tabak ve Fincanlar Hangi Marka

Fox tv’nin beğeniyle izlenen dizisi Bay Yanlış’ta her bölüm birbirinden güzel ev ürünlerini de görmekteyiz. Bay Yanlış ev ürünlerinden marka bilgilerine ulaşabildiklerimizi sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bay Yanlış 3. Bölümde Ezgi ve Özgür Göcek’e Özgür’ün annesini ziyarete gittiklerinde kurulan sofrada kullanılan tabak takımlarının marka bilgisine ulaştık, aşağıdaki görselden ve yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bay Yanlış ev ürünlerinden diğer merak ettiklerinizi bize sitemiz ya da instagram sayfamız üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Bay Yanlış dizisindeki tabaklar:

Bay Yanlış dizisinde kullanılan tabaklar Karaca’nın son çıkardığı ‘Mai’ serisine ait.
İncelemek için tıklayın.

Karaca markası bünyesinde Ömür Akkor’un katkılarıyla hazırlanan bu seri için,
Ömür Akkor’un da ifade ettiği gibi, “Türk mutfağı aslında kendi başına bir kültürdür. Orta Asya’dan Balkanlar’a kadar Türklerin geçtiği her yerde Türk mutfağı etkili olmuştur. Türk mutfağı sadece yemek değil, bir kültürden ibarettir.” Ürün gruplarına her zaman çeşitlilik ve karakter katmak için çalışan Karaca, bu kez Türk gelenekleri ve mutfak mirasından beslenerek yeni Mai Serisi’ni oluşturdu. 1000 yıllık Türk kültürü ve mutfak geleneklerini modern bir yorumla tekrar bir araya getirdi.”

Bay Yanlış dizisindeki tabaklara ve alternatif mutfak ürünlerine bakmak için tıklayın.

Bay Yanlış dizisindeki fincanlar:

Bay Yanlış dizisinde kullanılan fincan ve alternatifleri için tıklayın.

Bay Yanlış dizisinde kullanılan diğer ev ürünlerine ait yazılarımız da sitemizde mevcut. Yeni bölümler yayınlandıkça bulabildiğimiz Bay Yanlış ev ürünlerini sizlerle paylaşıyor olacağız. Bizi instagram sayfamızdan da takip edebilir, dizilere, blogger ve ünlü stillerine dair en son paylaşımlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikBay Yanlış 4. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Sonraki İçerikBay Yanlış Ev Dekorasyonu ve Mobilyaları Hangi Marka

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz