Bay Yanlış Ev Dekorasyonu ve Mobilyaları Hangi Marka

Bu yazımızda Bay Yanlış ev dekorasyonu ve dizide kullanılan mobilyaların hangi markalara ait olduğunu sizlerle paylaşacağız. Bay Yanlış dizisinde Ezgi şuan kuzeni Cansu’nun evinde kalmakta. Dizide gördüğünüz ev Cansu’nun evi ve biz de bu eve dair bulabildiğimiz bütün dekoratif aksesuarları ve mobilyaları yazımıza eklemiş olacağız. Bay Yanlış Cansu ev dekorasyonu oldukça renkli ve yaz stiline uygun döşenmiş. Bay Yanlış ev dekorasyonu ürünleri arasında en çok sorulan ürünlerden birisi duvarda asılı Frida Kahlo tablolarıydı. Bu tablolar Woodboz markasına ait. Kendi sitesinde de satışta ayrıca Trendyol’dan da alabilirsiniz fakat şuan ürünün stoğu oldukça azalmış durumda. Koleksiyonumuzu kaydedip daha sonra bakabilir veya ürünü favorileyebilirsiniz.

Bay Yanlış dizisindeki tablo ve alternatifleri için tıklayın.

Bay Yanlış Ezgi Ev Dekorasyonu ürünleri arasında en çok sorulanlardan olan yıldız aksesuar.
The Mia marka fiyatı 100 TL.

Bay Yanlış Ev dekorasyonu ürünlerinden en çok sorulan parçalardan birisi ise porselen yemek takımları. Bay Yanlış ev dekorasyonu ürünlerinden marka bilgilerine ulaşabildiklerimizi sizlerle paylaşacağız. Bay Yanlış 3. Bölümde Ezgi ve Özgür Göcek’e Özgür’ün annesini ziyarete gittiklerinde kurulan sofrada kullanılan tabak takımlarının marka bilgisine ulaştık aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz. Bay Yanlış ev ürünlerinden diğer merak ettiklerinizi bize sitemiz ya da instagram sayfamız üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Bay Yanlış dizisinde Ezgi nin kullandığı kahve makinesi hangi marka ?

Ezginin kahve makinesi Karaca
Aynı makinede hem filtre kahve hem de Türk kahvesi yapılabiliyor.
İncelemek için tıklayın.

Bay Yanlış dizisindeki tabaklar hangi marka ?

Bay Yanlış dizisinde kullanılan tabaklar Karaca’nın son çıkardığı ‘Mai’ serisine ait.
İncelemek için tıklayın.

Ezginin Kullandığı Yastık Modelleri

Ezginin ev dekorunda kullandığı yastıklar için tıklayın.

Bay Yanlış Ezgi fincan modelleri ve alternatifleri için tıklayın.

Bay Yanlış mobilya sponsorları ve dekorasyon ürünlerine ait yazılarımız da sitemizde mevcut. Yeni bölümler yayınlandıkça bulabildiğimiz Bay Yanlış ev ürünlerini sizlerle paylaşacağız. Bizi instagram sayfamızdan da takip edebilir, dizilere, blogger ve ünlü stillerine dair en son paylaşımlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Önceki İçerikBay Yanlış Tabak ve Fincanlar Hangi Marka
Sonraki İçerikBay Yanlış Ezginin Giydiği Kimono Markası

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz