Bay Yanlış 12. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Bu yazımızda FOX TV nin yaz dizisi olarak başlayan ama en çok beğenilen dizilerinden birisi olan Bay Yanlış 12. bölüm dizi kıyafetleri ve dizide oyuncuların giydikleri kıyafetlerin , aksesuarların ve daha birçok ürünün hangi markaya ait olduğunu bulmaya çalışacağız. Önceki makalelerimizde daha çok Bay Yanlış Özge Gürel kıyafetleri hakkında içerik paylaşmıştık. İsteklerinizi dikkate alarak Bay Yanlış Deniz kıyafetleri ve Bay Yanlış Cansu kıyafetlerini de buldukça yazımıza ekleyeceğiz. Yazılarımızın çoğunluğu başrol olması ve en çok merak edilen olmasından dolayı yine Bay Yanlış Ezgi kıyafetleri olacak. Diğer oyunculara ait kıyafet bilgilerini merak ederseniz sitemizdeki eski yazılara göz atabilirsiniz

Bay Yanlış Ezgi Kıyafetleri

Bay Yanlış Ezgi sweatshirt Oysho, incelemek için tıklayın.

Bay Yanlış Ezgi kahverengi crop top Zara, Ezgi beyaz ceket Twist 217 tl
Bay Yanlış Ezi beyaz ceket incelemek için tıklayın.

Bay Yanlış Ezgi basic üst ve etek Zara, Ezginin giydiği basic parçalara bakmak için tıklayın.

Bay Yanlış Ezgi mor elbise markası By Babgal, alternatif özel gün elbiseleri için tıklayın.

Bay Yanlış Ezgi basic üst Mavi kod: 122678-620 fiyat: 179 tl
Uygun fiyatlı basic ürünlere bakmak için tıklayın.

Bay Yanlış Ezgi pijama takımları her bölümde çok beğenilenler arasında oluyor. Eski bölümlerde Ezgi pijamaları daha spor rahat ve desenli iken son bölümlerde yani Özgür ile sevgili olduktan sonra Ezgi pijamaları gittikçe klasikleşmeye ve daha da şıklaşmaya başladı. Pamuklu kumaştan desenli ve çok renkli modeller tercih edilirken şimdi saten kumaştan ve sade az renkli pijamalar kullanılıyor. Bay Yanlış 12. Bölüm Ezgi pijama takım Oysho marka. Ezgi pijama takımında ayrı takımlara ait iki parça birlikte kullanılmış.

Bay Yanlış Ezgi Pijama Takımı

Bay Yanlış Ezgi pijama takımı Oysho, üst 179 tl, şort 83 tl, incelemek için tıklayın.

Bay Yanlış dizisinde kullanılan çay ve kahve makinelerini sitemizdeki daha önceki yazılarda incelemiştik. Bay Yanlış 12. bölümde kullanılan kahve makinesi Özgür’ ün evinde Ezgi’ nin kullandığı makine. Markası Nespresso. Espresso, lungo ve latte yapabilmeyi sağlıyor. Onun yanında duran makine ise Arçelik marka Türk kahvesi makinesi. Aşağıdaki görsele tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bay Yanlış dizisinde Ezginin kullandığı kahve makinesi Nespresso
Nespresso’ nun yanında duran Arçelik telve Türk kahvesi makinesi, incelemek için tıklayın.

Bay Yanlış dizisinde kullanılan kahve makinesi ve ev ürünleri için tıklayın.

Bay Yanlış Cansu Kıyafetleri

Bay Yanlış 12. bölümde Cansu nun giydiği yeşil elbise Adl marka, aynı tona sahip yeşili kalmadığı için en yakın yeşil görsele eklenmiştir.

Bay Yanlış Cansu yeşil elbise Adl fiyatı 134 tl, ürünü incelemek için tıklayın.

Bay Yanlış 12. bölüme dair kıyafet bilgilerine ulaştıkça bu yazımıza ekliyor olacağız. Sitemizi ve instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

 

Önceki İçerikYasak Elma 76. Bölüm Dizi Kıyafetleri
Sonraki İçerikYasak Elma 77. Bölüm Dizi Kıyafetleri

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz