Atiye Dizi Kıyafetleri

27 Aralık 2019 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayan Atiye dizisi 2. Sezonu ile 10 Eylül 2020 tarihinde seyircisinin karşısına çıktı. İlk sezonu oldukça ses getiren dizinin yeni sezonu şimdiden izleyiciden geçer not almayı başardı. Oldukça ilginç ve merak uyandıran konusuyla Atiye dizisi sonraki sezonlarda da izlenmeye devam edecek gibi görünüyor.

Atiye dizisinde en çok merak edilen kıyafetlerden olan Atiye Beren Saat kıyafetleri ni sitemizdeki yazılarda ve instagram sayfamızdaki paylaşımlarda kolaylıkla bulabileceksiniz. Marka bilgilerine ulaştıkça dizideki diğer oyuncuların kıyafet marka bilgilerini de sizlerle paylaşıyor olacağız. Bu yazımızda ağırlıklı olarak Atiye Beren Saat kıyafetleri ni bulabileceksiniz. Siz de merak ettiğiniz ya da  marka bilgisini bildiğiniz kıyafetleri bize ulaştırabilirsiniz.

Atiye Beren Saat Kıyafetleri

Atiye Beren Saat elbise Özgür Masur koleksiyonuna ait, uygun fiyatlı özel gün elbiseleri için tıklayın.

Atiye Beren Saat tulum markası Oysho eski sezon olduğu için ürün tükenmiş.
Alternatif haki renk aynı tarzda tulumlara bakmak için tıklayın.

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NE
Atiye dizisinde genç ve güzel bir ressamın sürükleyici ve mistik hikayesi anlatılmaktadır. Beren Saat ‘Atiye’ karakterinde ‘özel güçleri olan’ bir kadını canlandırmıştır. Şengül Boybaş tarafından kaleme alınan ‘Dünyanın Uyanışı’ adlı kitaptan esinlenerek hazırlanan dizinin çekimlerine İstanbul’da başlanmış daha sonra UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde de yer alan Göbeklitepe (Şanlıurfa) de devam edilmiştir. Atiye ailesi ve sevgilisiyle güzel bir hayat sürerken bir simge ile hayatı birden bire değişecektir. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, bu simge ile Atiye arasında bir bağlantı olduğunu keşfeder ve hikaye bu şekilde başlar. Sır perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani olaylar arasındaki bağlantıyı sorgulatacaktır. Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın hayatını nasıl değiştirecek ilerleyen bölümlerde görülecektir.

Atiye dizisinde Beren Saat ‘in giydiği elbise Özgür Masur koleksiyonuna ait.
Uygun fiyatlı benzer özel gün elbiselerine bakmak için tıklayın.

Yeni bölümler yayınlandıkça yazılarımız güncellenmektedir. Sitemizi ve instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

Önceki İçerikYasak Elma 75. Bölüm Dizi Kıyafetleri Yeni Sezon Kıyafetleri
Sonraki İçerikSefirin Kızı 18. Bölüm Dizi Kıyafetleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz