Acemi Anneler Dizi Kıyafetleri ve Markaları

TRT1 kanalında yeni yayınlanan günlük dizi konseptinde hafta içi her gün yayınlanacak olan Acemi Anneler dizisinde giyilen kıyafetleri bu başlık altında inceleyeceğiz. Acemi Anneler TRT1 de hafta içi her gün yayınlanacak ve biz de sizin için Acemi Anneler kıyafetleri ile ilgili fiyat ve marka bilgilerini paylaşacağız. Trt1 ‘in yeni dizisi Acemi Anneler dizisinde giyilen kıyafetler ile ilgili bilgi almak için yazımızı takip edebilir veya instagram sayfamıza göz atabilirsiniz.

Acemi Anneler Dizi Kıyafetleri

Çocukları ile mutlu bir yuvaları olan anneleri ve çocuğu olmasını isteyen ev hanımlarından hikayeler gördüğümüz Acemi Anneler dizi kıyafetleri de bir dizinin adından anlaşıldığı gibi günlük anne kıyafetlerini şık ve modern bir şekilde yeniden yorumlanmasıyla güzel bir stil yakalanmış. Acemi Anneler dizisi oyuncularında orta yaşlı oyuncular da olduğu için daha klasik tarzda giyimleri de birlikte görmüş olacağız.

Acemi Anneler dizisinde giyilen alternatifleri ile birlikte kaban mont pardesü modelleri için tıklayınız.

 

Acemi Anneler Begüm Topçu Kıyafetleri Hangi Marka ve Fiyatları

Acemi Anneler dizisindeki başrol annelerden birisi olan Begüm Topçu eşi Cantuğ Turay ile bu dizide rol almakta. Acemi Anneler dizisinde eş değiller fakat yinede seyirci açısından pozitif bir izlenim olduğunu düşünüyoruz. Acemi Anneler dizisinde Begüm Topçu’nun giydiği kıyafetler kullandığı çanta ve aksesuarlarını giydiği elbise etek kazak hırka gibi ürünleri bu başlık altında toplayacağız. Marka bilgilerini buldukça bu başlık altında toplayacağız.

Acemi Anneler Merve Üçer Kıyafetleri Hangi Marka ve Fiyatları

Acemi Annelerin güzel annelerinden bir diğeri olan Merve Üçer Acemi Anneler dizisinde giydiği kıyafetleri sizler için bu başlık altında sıralayacağız. Acemi Anneler’de Merve Üçer’in giydikleri kıayfetlerden aksesuarları olan çanta ve bileklik saat gibi ürünlere kadar herşeyi sizler için bulmaya çalışacağız.

Acemi Anneler Melisa Yıldıran Yağmur Öztürk Kıyafetleri Hangi Marka ve Fiyatları

Acemi Anneler dizisindeki 4 kadın başrol oyuncularının dizide giydiği kıyafet bu başlıklar altında yer alacak. Sizin merak ettiğiniz özel bir ürün varsa instagram üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Acemi Anneler Erkek Oyuncu Kıyafetleri Hangi Marka ve Fiyatları

Acemi Anneler dizisinde annelerin eşlerinin erkek kıyafetleri de oldukça güzel ve şık duruyor. Bu konuda da araştırmalarımız devam ediyor. Buldukça bu başlık altında toplayacağız. Acemi Anneler erkek oyuncuları Berk Bakioğlu, Cantuğ Turay, Tolga Akman, Önder Atakanlı’nın dizide giydiği takım elbise ceket pantolon kazak kaban mont hırka saat aksesuar ayakkabı ve tüm ürünlerine ulaştıkça ekleme yapacağız.

Acemi Anneler Dizisi Nil, Hayat, Sevda, Ceren Kıyafetleri

Acemi Anneler Dizisinde en çok izleyeceğimiz Nil, Hayat, Sevda, Ceren karakterlerinin dizide giydiği dizi kıyafetlerini ve elbiselerini bu yazı altında sizlerle en kısa süre içerisinde paylaşacağız. Acemi Anneler Dizisinde Nil’in giydiği kıyafetler, Hayat’ın giydiği kıyafetler, Sevda’nın giydiği kıyafetler veya Ceren’in giydiği elbise ve kıyafetleri bulup önce instagram sayfamızda ardından bu makale üzerinden paylaşıp sizi haberdar edeceğiz.

Bulunmasını istediğiniz dizi kıyafetleri için instagram hesabımızda son paylaşılan gönderinin altına yorum yaparak sorularınızı iletebilirsiniz. Yoğunluktan dolayı DM ve Mail cevaplayamayabiliyoruz.

Önceki İçerikMenajerimi Ara Ev Dekorasyon ve Mobilya Sponsorları
Sonraki İçerikDoğduğun Ev Kaderindir 23. Bölüm Dizi Kıyafetleri

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz